L-V: 07:00 - 22:00 S-D: 08:00 - 14:00
Telefon: +40.0350.409.773

SUNTEROU Challenge

Lista completa punctaje & participanti

Punctaje & Participanti

  • TOTAL
  • Editia 1
  • Editia 2
  • Editia 3
LOC EROU PUNCTE
1 Soare Ciprian 353
2 Costi Pietraru 338
3 George Balasa 275
4 Liviu Comanici 251
5 Cosmin Borascu 236
6 Ina Marinescu 235
7 Iulia Badea 235
8 Sonia Deaconu 226
9 Iulian Ciuca 215
10 Robert Doleanu 211
11 Arthur D. 190
12 Alis Pufu 177
13 Maria Epure 161
14 Crina Orleanu 142
15 Roxana Duimovici 139
16 Cristina Ionescu 136
17 Madalin Nicola 130
18 Ionut Dumitrescu 128
19 Vlad Dumitrascu 120
20 Ionut Vasile 107
21 Dana Pietraru 106
22 Loredana Pascu 98
23 Dumitrescu Mircea 97
24 Andrei Valimareanu 96
25 Roxana Nedelus 86
26 Raluca Onisor 83
27 Cezar Bulacu 79
28 George Bertea 75
29 Silviu Blajan 72
30 Roxana Popescu 70
31 Maria Hodorogea 69
32 Radu Nistor 67
33 Roberto Benfatto 65
34 Tudor Roxana 65
35 Radu Mutu 62
36 Andreea Marin 60
37 Elena Baluta 57
38 Raluca Onisor 52
39 Gabriela Muresan 42
40 Florina Chiticariu 41
41 Alexandra Palaghia 39
42 Dana Scarlat 38
43 Claudiu Ghita 38
44 Maria Miron 37
45 Gabi Soare 36
46 Mihaela Mihaila 32
47 Izabela Marin 28
48 Irina Patru 12
  EROU PUNCTAJ Categorie Antrenor/ Echipa
1 Liviu Comanici 141 Advanced
2 Soare Ciprian 130 Advanced VOINIC
3 Ionut Dumitrescu 128 Advanced RUCS (PlantBasedTeam)
4 Robert Doleanu 128 Advanced VOINIC
5 Costi Pietraru 123 Advanced VOINIC
6 Vlad Dumitrascu 120 Advanced
7 Alis Pufu 113 Advanced VOINIC
8 Ina Marinescu 109 Advanced
9 Ionut Vasile 107 Advanced MADALIN
10 Cosmin Borascu 102 Advanced ALEX
11 Andrei Valimareanu 96 Advanced MIRCEA
12 Raluca Onisor 83 Advanced CLAUDIU
13 George Balasa 82 Beginner COZIA RIDER
14 Arthur D. 82 Beginner
15 Dana Pietraru 74 Beginner VOINIC
16 Roxana Popescu 70 Beginner INA
17 Maria Hodorogea 69 Beginner Rucs
18 Roberto Benfatto 65 Beginner SONIA
19 Radu Mutu 62 Beginner DIMA
20 Maria Epure 61 Beginner MATT
21 Andreea Marin 60 Beginner
22 Elena Baluta 57 Beginner VOINIC
23 George Bertea 47 Beginner VOINIC
24 Florina Chiticariu 41 Beginner Rucs
25 Roxana Duimovici 39 Beginner VOINIC
26 Alexandra Palaghia 39 Beginner CRINA
27 Dana Scarlat 38 Beginner Rucs
28 Maria Miron 37 Beginner Rucs
29 Radu Nistor 35 Beginner
30 Izabela Marin 28 Beginner
EROU PUNCTAJ Categorie Antrenor/ Echipa
1 Ciprian Soare 138 Advanced Mircea D.
2 Sonia Deaconu 136 Advanced Antrenor Sportify
3 Madalin Nicola 130 Advanced Antrenor Sportify
4 Iulia Badea 130 Advanced Matei C.
5 Ina Marinescu 126 Advanced
6 Iulian Ciuca 126 Advanced Voinic
7 George Balasa 120 Advanced Cozia Rider
8 Costi Pietraru 120 Advanced Voinic
9 Arthur Dorhoi 108 Advanced
10 Alis Pufu 64 Advanced Voinic
11 Roxana Nedelus 86 Beginner Plant Based Team
12 Crina Orleanu 78 Beginner Antrenor Sportify
13 Cosmin Borascu 76 Beginner Alex Panek
14 Silviu Blajan 72 Beginner Dumitru Cojocari
15 Cristina Ionescu 72 Beginner Voinic
16 Raluca Onisor 52 Beginner Claudiu G.
17 Maria Epure 52 Beginner Voinic
18 Roxana Duimovici 52 Beginner Voinic
19 Loredana Pascu 46 Beginner Voinic
20 Gabriela Muresan 42 Beginner Ina Muresan
21 Irina Patru 12 Beginner
LOC EROU PUNCTE ECHIPA
1 Comaneci Liviu (rx) 110
2 Badea Iulia 105 Matei C.
3 Dumitrescu Mircea 97 Antrenor Sportify
4 Costi Pietraru 95 Voinic
5 Sonia Deaconu 90 Antrenor Sportify
6 Iulian Ciuca 89 Voinic
7 Ciprian Soare 85 Voinic
8 Doleanu Robert 83 Voinic
9 Cezar Bulacu 79 Roxana Nedelus
10 Balasa George 73 Voinic
11 Tudor Roxana (scaled) 65 Alex Panek
12 Crina Orleanu 64 Antrenor Sportify
13 Ionescu Cristina 64 Voinic
14 Borascu Cosmin 58 Alex Panek
15 Pascu Loredana 52 Voinic
16 Maria Epure 48 Voinic
17 Roxana Duimovici 48 Voinic
18 Pietraru Dana 42
19 Claudiu Ghita 38 Antrenor Sportify
20 Gabi Soare 36
21 Radu Nistor 32
22 Mihaela Mihaila 32 Dima
23 George Bertea 28 Voinic

URMATOAREA EDITIE:

0Days0Hours0Minutes0Seconds
  • Premii Categoria Beginner
    • Pachet fitness compus din 5 accesorii
    • Diploma SUNTEROU
  • Premii Categoria Advanced
    • Pachet fitness compus din 5 accesorii
    • Diploma SUNTEROU

ANTRENORI PARTICIPANTI

Mircea
Dumitrescu
Club Manager, Personal Trainer
Roxana
Nedelus
Club Manager, Gold Schwinn Instructor, Instructor Aerobic, Instructor BOSU, Instructor Fitness, Instructor Hatha Yoga RYS India 2016, Personal Trainer, Zumba Instructor
Claudiu
Ghita
Instructor Aerobic, Personal Trainer
Sonia
Deaconu
Instructor Aerobic, Instructor BOSU, Personal Trainer
Cojocari
Dumitru
Nutritionist, Personal Trainer
Ina
Muresan
Personal Trainer
Matei
Comanescu
Crosslift Trainer, Personal Trainer